مکمل های ویتامینی و معدنی (گلدن ساپ)

گروه بین المللی سپاهان دانه با دارا بودن بزرگترین مجموعه کارخانجات تولید مکمل های دامی و بهره مندی از تکنولوژی های پیشرفته توزین و میکس، تیم های تحقیق و توسعه متخصص و آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته، تولید کننده انواع مکمل های ویتامینی و معدنی برای گروه های مختلف دامی می باشد.مکمل های ویتامینه و معدنی گروه بین المللی سپاهان دانه با برند گلدن ساپ عرضه می شوند.


پیش مخلوط های کنسانتره (گلدن میکس)

گروه بین المللی سپاهان دانه با دارا بودن بزرگترین مجموعه کارخانجات تولید خوراک دام و طیور، بهره مندی از گروه تحقیق و توسعه متخصص (فرمولاسیون محصولات بر اساس یافته های علمی روز دنیا)، آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته (کنترل کیفی مواد) و تکنولوژی های پیشرفته توزین و میکس خوراک (حذف خطا های انسانی) اقدام به تولید نسل جدید پیش مخلوط کنسانتره نموده است. این محصولات مطابق با احتیاجات دام بسته به نوع، پتانسیل ژنتیکی و شرایط فیزیولوژیک دام فرموله شده اند و می توانند علاوه بر رفع احتیاجات دام ها به زیر مغذی ها، سبب کاهش بهای تمام شده تولید شوند. کنسانتره های گروه بین المللی سپاهان دانه با برند گلدن میکس عرضه می شوند.


خوراک کامل (گلدن فید)

تغذیه مناسب گوساله تأثیر به سزایی بر مدیریت آینده پرورش دام دارد، خوراک آغازین گوساله گروه بین المللی سپاهان دانه از مواد اولیه با کیفیت تهیه می شود که ضمن خوش خوراکی و اقتصادی بودن، تأمین کننده تمامی نیازهای گوساله های در حال رشد می باشد. شکل فیزیکی این خوراک بصورت پلت بوده و با فرآیند انحصاری سوپرکاندیشنر تولید می شود تا به علت حرارت غیر مستقیم کمترین آسیب به مواد مغذی خصوصاً ویتامین ها وارد شود. خوراک کامل گروه بین المللی سپاهان دانه با برند گلدن فید عرضه می شود.


اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.