حضور متفاوت گروه بین المللی سپاهان دانه در IRANPLEX 2021

گروه بین المللی سپاهان دانه در غرفه بزرگ و چشم نواز خود، پذیرای بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران پلکس 1400 است.
به گزارش روابط عمومی گروه بین المللی سپاهان دانه، در سومین روز از نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته|ایران پلکس 1400 که در محل دائمی نمایشگاه های تهران درحال برگزاری است؛ جناب دکتر قلمکاری، مدیرعامل گروه بین المللی سپاهان دانه، قائم مقامان و معاونین ایشان حضور دارند و همکاران معاونت های فروش و بازاریابی پذیرای مشتریان و فعالان صنعت پرورش دام و طیور کشور هستند.
از جمله رویدادهای ایران پلکس 1400، باید از دیدار و گفتگوی صمیمانه مدیرعامل گروه بین المللی سپاهان دانه با مشتریان این گروه و سایر فعالان و پرورش دهندگان دام و طیور یاد کرد.
سپاهان دانه در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته امسال؛ محصولات جدید خویش به ویژه “توکسین بایندر 6 جزئی” را معرفی کرده است. توکسین بایندر 6 جزئی، با نام تجاری گُلدن فیکس از جدیدترین محصولات این گروه بین المللی است و نوید تحولی اساسی در صنعت پرورش دام و طیور را می دهد.
بر اساس این گزارش؛ غرفه سپاهان دانه در نمایشگاه ایران پلکس 1400 با عرضه انواع خوراک و مکمل های غذایی با کیفیت و متنوع و ارائه مشاوره های تخصصی، از جمله غرفه هایی است که بیشترین بازدید را تجربه کرده است.
گفتنی است؛ گزارش تصویری و کلیپ های ویدیویی از حضور گروه بین المللی سپاهان دانه در ایران پلکس 1400، در روزهای آینده منتشر می شود؛ همراه ما باشید.

اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.