کتاب راهکارهای مدیریتی در پرورش جوجه گوشتی، تالیف : گروه علمی شرکت سپاهان دانه

Managerial solutions

گروه تولیدی – بازرگانی سپاهان دانه پارسیان با پشتوانه­ای بالغ بر یک دهه حضور موثر و پویا در عرصه صنعت دام و طیور، هم اینک با رویکردی نوین نسبت به تدوین اهداف و تعیین استراتژی، نقشه راه خود را تبیین نموده است. این گروه همواره بر این باور بوده که منافع و مزایای هر یک از طرفین معامله در گرو طرف دیگر است، لذا با دوراندیشی و ژرف نگری مبتنی بر مزیت آفرینی تمام مساعی آحاد عوامل و کارکنان معطوف به ارتقاء کمی و کیفی همه فعالیت­ها بوده و بهبود مستمر را سرلوحه کار خویش قرار داده است، به طوری که مصرف کننده حتی المقدور با آرامش خیال از کیفیت محصول و خدمات پس از فروش بخشی از نگرانی­های موجود در صنعت را کاهش دهد. بر همین اساس در متن گروه تمامی فعالیت­ها به صورت جمعی و با هم­اندیشی و همکاری­های بی شائبه عملیاتی می­گردد و در این راستا تشکیل گروه­های علمی، تحقیق و توسعه R&D و خدمات تخصصی یکی از بازتاب­های چشم انداز موصوف می­باشد. هم اکنون گروه تولیدی – بازرگانی سپاهان دانه پارسیان با ایجاد و راه اندازی شرکت­های مختلفی به شرح ذیل فعالیت می­نماید.
 

-          مجتمع تولیدی انواع خوارک و کنسانتره­های دامی و طیوری سپاهان دانه پارسیان

-         مجتمع آزمایشگاه­های سپاهان دانه پارسیان شامل بخش­های شیمیایی، میکروبی و دستگاهی همکار اداره دامپزشکی

           و همکار اداره استاندارد ملی ایران

-         شرکت شایا پخش پارسیان با رسالت پخش رسمی دارو و مواد بیولوژیک

-         واحدهای SCM شامل بازرگانی داخلی و بازرگانی خارجی با دارا بودن دفاتر نمایندگی در مراکز عمده تجاری جهان

 
این مجموعه شرکت­ها هر یک با دارا بودن شخصیت حقوقی مستقل تحت یک گروه به صورت Corporation فعالیت می­نمایند به طوری که هر یک از آن ها با مزیت­های منحصر به فرد و تحت ضوابط و مقررات استاندارد مشغول به کار بوده و همه ساله به صورت ادواری طبق دستورالعمل ها و خط مشی های تعریف شده ممیزی گردیده و تضمین اعتبار می­گردند. بر همین اساس تمامی فعالیت­های گروه با پشتوانه استانداردهای ISO 22000, ISO 18001, ISO 2008, ISO 140001, ISO 9001 و گواهی­نامه های GMP بین المللی صورت می­گیرند. همچنین این گروه مفتخر است که اولین تولید کننده کنسانتره استاندارد ملی ایران بوده و با همین نگرش هم اینک اولین و تنها دارنده گواهینامه معتبر CE اروپا و FDA آمریکا را در صنعت دامپروری کشور به خود اختصاص داده است.
 
این گروه با ایجاد و راه اندازی بخش های مهندسی کیفیت QE بر مبنای نظام جامع TQM با دارا بودن واحدهای کنترل QA همراه با تجهیزات مدرن براساس آخرین تکنولوژی روز جهان محصولات خود را به بازار مصرف عرضه می­نماید.
 
 
گروه بین‌المللی سپاهان دانه پارسیان با بهره گیری از پیشرفته ترین سیستم ها و فرهیختگان علوم دامپروری همواره از ظرفیت­های نرم افزاری، مغز افزاری و سخت افزاری بهره مند شده و تمامی این تجهیزات مدرن (سخت افزار) و کارشناسان متعهد (مغزافزار) و سیستم های مدیریتی از قبیل ERP, MIS, CRM (نرم افزار) را در خدمت مصرف کنندگان قرار داده و خدماتی را که عمدتاً به صورت رایگان عرضه می شود در اختیار مشتریان قرار می دهد. بدین ترتیب که با فروش و ارسال محصول نه تنها تعاملات فی مابین پایان نمی پذیرد، بلکه سرآغاز تعاملات علمی و خدماتی و مشورتی با مصرف کننده محترم خواهد بود. لذا با چنین دیدگاهی گروه موصوف گذشته از مقالات مندرج در سایت اختصاصی و نشر فصل نامه ­های ویژه اقدام به نشر مجموعه موجود در قالب کتاب نموده که امید است برای صاحبان صنعت طیور کشور موثر و مفید واقع شود. از آنجایی که کار خود را هرگز بدون نقص ندانسته­ایم انتظار داریم با راهنمایی­ها و نقدهای سازنده ما را در هر چه پربارتر نمودن این اقدام یاری و از هیچ مساعدتی دریغ نفرمایید.

باسپاس              

      دکتر حمیدرضا قلمکاری - مدیرعامل

جهت سفارش کتاب به آدرس زیر مراجعه نمایید:

PersianBook

  فروشگاه تخصصی کتاب Persian Book