اعطاء نشان عالی مدیر سال ۱۴۰۰ به مدیرعامل گروه بین المللی سپاهان دانه

نشان و تندیس عالی مدیر سال ۱۴۰۰ با حضور معاونین رئیس جمهور به دکتر حمیدرضا قلمکاری، مدیرعامل گروه بین المللی سپاهان دانه اعطاء شد.

به گزارش واحد روابط عمومی و برند؛ اقدامات توسعه محور، علمی و کاربردی در راستای استمرار تولید، اثرگذاری مثبت بنگاه اقتصادی تحت مدیریت بر اقتصاد ملی و توجه به نیروی انسانی به عنوان مؤلفه اصلی و موتور محرک تولید؛ از شاخص های هیأت داوران در اعطاء این نشان عالی به مدیرعامل گروه بین المللی سپاهان دانه اعلام شده است.

گفتنی است؛ آیین اعطاء این نشان عالی، با حضور دکتر محمد حسینی معاون امور مجلس رئیس‌جمهور، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، هادی قوامی معاون حقوقی وزیر امور اقتصادی و دارایی و برخی اعضاء هیأت‌علمی دانشگاه‌های کشور در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

از اهداف این گردهمایی، می‌توان به انسجام و اقتدار ملی برای احیاء امید در مردم، ارزیابی نقش مدیریت و کارآفرینی و ارائه راهکارهای نوین در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی، بررسی فرصت‌ها و چالش‌های توسعه مدیریت در چشم‌انداز آینده صنعت ایران و ارائه راهکارهای ملموس و انجام‌پذیر در توسعه کمّی و کیفی مدیریت جهادی اشاره کرد.

اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.