مکمل ویژه مرغ مادر گوشتی

 • تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز در جیره غذایی روزانه طیور طبق آخرین نیازهای اعلام شده سویه‌های مختلف
 • استفاده از منابع مرغوب و معتبر
 • رعایت دقیق شرایط انبارش و مدت زمان نگهداری
 • افزایش قابلیت دسترسی، تأمین نیازهای بدن و در نهایت بهبود عملکرد و کارآیی پرنده با‌استفاده از تکنولوژی تولید ویژه سپاهان دانه

 • مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی فرمول پایه
 • مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی سویه راس
 • مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی سویه کاب
 • مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی فرمول پایه

  به دلیل اثرات قابل ملاحظه ای که ویتامین ها و مواد معدنی در رشد، عملکرد ایمنی، بلوغ جنسی و ظرفیت تولید مثلی مطلوب، استحکام استخوان ها و مفاصل، ضخامت و استحکام پوسته، سلامت نتاج و ... دارند استفاده از سطوح مناسب مکمل های ویتامینه-معدنی در خوراک مرغ های مادر اهمیت زیادی دارد. تأمین سطوح مناسب ویتامین ها (به ویژه ویتامین های A, E، بیوتین، نیاسین، پانتوتنیک اسید، پیریدوکسین) و مواد معدنی (به ویژه منگنز و روی) و سایر ویتامین ها و عناصر معدنی کم مصرف در مکمل های معدنی-ویتامینه مرغ مادر شرکت سپاهان دانه نقش مهمی در تأمین احتیاجات و پیشگیری از بروز علائم کمبود آنها ایفا می کند. آنالیز مکمل های ویتامینه-معدنی پایه (ویژه مرغ مادر) شرکت سپاهان دانه در جداول پیوست ارائه شده است، جهت اطلاع از آنالیز مکمل های اختصاصی شرکت سپاهان دانه برای سویه های مختلف مرغ مادر (بر اساس آخرین جدول احتیاجات هر سویه) با کارشناسان خدمات تخصصی شرکت سپاهان دانه تماس حاصل نمایید.

  مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی فرمول پایه
 • مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی سویه راس

  به‌دلیل اثرات قابل ملاحظه‌ای که ویتامین‌ها و مواد معدنی بر رشد و عملکرد، تولید مثل، سیستم ایمنی و سلامت فرزندان دارند، استفاده از مکمل های معدنی-ویتامینه در خوراک مرغ‌های مادر برای پیشگیری از بروی بیماری و مقابله با شرایط استرس اهمیت زیادی دارد. تأمین سطوح مناسب ویتامین‌ها (به‌ویژه ویتامین‌های A, E، بیوتین، نیاسین، پانتوتنیک اسید، پیریدوکسین) و مواد معدنی به‌ویژه کلسیم (پیشگیری از بروز ناهنجاری‌های استخوانی، افزایش مقاوت پوسته)، فسفر و پتاسیم(پیشگیری از بروز سندرم مرگ ناگهانی) و سایر ویتامین‌ها و عناصر معدنی کم‌مصرف در مکمل‌های معدنی-‌ویتامینه مرغ مادر گوشتی شرکت سپاهان دانه (ویژه سویه راس) نقش مهمی در تأمین احتیاجات و پیشگیری از بروز علائم کمبود آنها ایفا می‌کند.

  مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی سویه راس
 • مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی سویه کاب

  ویتامین‌ها و مواد معدنی به عنوان دو عامل حیاتی، در تولید و سلامت مرغ‌های تخمگذار اهمیت زیادی دارند. پژوهش‌های علمی ثابت کرده که این مواد علاوه بر نقش مهمی که در افزایش میزان تولید و همچنین کیفیت تخم‌مرغ ایفا می‌کنند همبستگی معنا‌داری با بهبود عملکرد سیستم ایمنی، کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها و در نهایت بهبود عملکرد پرنده دارند، استفاده از مکمل‌های معدنی-ویتامینه مرغ تخمگذار شرکت سپاهان دانه که بر اساس آخرین جداول نیاز نژاد بونز (Bovans) برای دوره‌های پرورش و تولید این نژاد طراحی شده موجب اطمینان از تأمین مقادیر مورد نیاز ویتامین‌های ضروری و عناصر کمیاب و پیشگیری از بروز علائم کمبود آنها در مرغ‌های تخمگذار می‌شود.

  مکمل ویتامینه-معدنی ویژه مرغ مادر گوشتی سویه کاب