شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از وبگاه 

ضمن سپاس و قدردانی از بازدید شما از وبگاه رسمی شرکت سپاهان دانه پارسیان، توجه شما را به مطالعه موارد زیر جلب می‌نماییم. این موارد با توجه به محدودیتهای قانونی مطرح شده است و فرض بر این خواهد بود که شما در صورت استفاده از این سایت، آنها را مطالعه و موافقت خود را با تمامی بندهای آن اعلام نموده اید. در صورتیکه هریک از موارد آن مورد قبول شما نیست لطفاً از این وبسایت استفاده ننموده و سریعاً آنرا ترک فرمایید.

تغییرات واصلاحات

شرکت سپاهان دانه پارسیان این حق را خواهد داشت که بدون اعلام قبلی این شرایط و قوانین را تغییر داده یا مواردی را به آن اضافه نماید. استفاده مستمر شما از این وبگاه و سایر وبسایتهای همکار آن موید آن خواهد بود که شما تغییرات این شرایط و قوانین را پذیرفته اید.

حقوق مادی و معنوی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و کلیه محتوای آن شامل متن، تصویر، علائم و نشانه‌های تجاری، گرافیک، صدا، فیلم، نرم‌افزار، سورس کد، دکمه‌ها، واژه‌های کلیدی، تگ‌های متا، «ظاهر و احساس» عمومی و غیره متعلق به شرکت سپاهان دانه پارسیان و یا ارائه‌دهندگان محتوای آنها می‌باشد و تحت قانون نسخه‌برداری قوانین ملی و معاهده‌های بین‌المللی محافظت می‌شوند. هرگونه استفاده تجاری از این محتوا بدون کسب اجازه مکتوب از شرکت سپاهان دانه پارسیان و یا ارائه‌دهندگان محتوای آن ممنوع بوده و تحت تعقیب قانونی قرار خواهد گرفت.

نمی‌توانید از محتویات غیر از شکلی که در اینجا مشخص شده است، استفاده کنید. نقض شرایط استفاده می‌تواند نقض حقوق مالکیت معنوی ما یا ارائه دهندگان محتوای ما محسوب شود و ممکن است شرکت سپاهان دانه پارسیان یا ارائه دهندگان محتوای آن را برای محافظت از این حقوق مجبور به اقدام قانونی کند. می‌توان محتوا را مشاهده و آن را چاپ کرد و اسناد آن را توزیع کرد به شرط آنکه از این اسناد صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی و مقاصد شخصی غیر تجاری استفاده شود و هر جا که از سندی استفاده می‌شود به شرکت سپاهان دانه پارسیان به عنوان منبع آن اشاره شود. 

شما نمی‌توانید چیزی از سایت را تغییر دهید، اصلاح کنید، بفروشید، مهندسی معکوس کرده یا منتقل کنید. نشریات و اسناد دیگری که تحت عنوان عمومی طبقه‌بندی شده‌اند را می‌توان برای ارتباطات عمومی استفاده کرد به شرط آنکه منبع اطلاعات ذکر گردد.

در صورت ارسال هر گونه ارتباطات یا مطالب به سایت توسط پست الکترونیکی یا روش‌های دیگر، تمام چنین ارتباطاتی غیرمحرمانه و غیر اختصاصی قلمداد خواهند شد. شرکت سپاهان دانه پارسیان آزاد است بدون هیچ گونه جبران خسارتی به شما، از هر گونه مفاهیم، نظرات، دانش یا تکنیک های موجود در ارتباطاتی که به هر منظور به سایت ارسال می کنید، استفاده کند. با این وجود، شما موافقت کرده و درک می کنید که شرکت سپاهان دانه پارسیان ملزم به استفاده از هیچ یک از این نظرات یا مطالب نیست، و شما حقی در فشار آوردن جهت استفاده از آن را ندارید.

رفع مسئولیت

شرکت سپاهان دانه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیبی که بصورت مستقیم ویا غیرمستقیم، دائم ویاموقت، از استفاده از این سایت و محتوای آن به بازدیدکنندگان و وسایل ایشان می‌رسد ندارد.

شرکت سپاهان دانه پارسیان مسئولیتی در قبال محتوای سایر سایتهای معرفی شده نخواهد داشت.

در دسترس بودن محصولات و خدمات

ممکن است محصولات و خدمات نمایش داده شده در سایت در کشور یا موقعیت مکانی شما یا به طور کلی در دسترس نباشد. اشاره به این محصولات و خدمات روی سایت صرفاً جهت اطلاع رسانی است و بدین معنا نیست که این محصولات و خدمات در کشور یا منطقه شما یا هر جای دیگری در دسترس است. برای بررسی در دسترس بودن محصولات و خدمات خاص در منطقه‌، باید با نماینده مجاز شرکت سپاهان دانه پارسیان در منطقه‌ خودتان تماس بگیرید.

به دلیل تعمیرات و نگهداری یا هر دلیل دیگر ممکن است سایت به طور موقت در دسترس نباشد. به علاوه، شرکت سپاهان دانه پارسیان می‌تواند در هر زمانی سایت یا هر بخشی از آن را متوقف کند.

استفاده از هر یک از خدمات ممکن است یا می‌تواند هزینه داشته باشد. در صورت داشتن هزینه، این مورد به طور جداگانه و در ارتباط با خدمات موردنظر اعلام خواهد شد.

ممکن است استفاده از سایت نیازمند ارسال داده از طریق شبکه ارائه‌دهنده خدمات شما باشد و ممکن است ارائه‌دهنده خدمات شبکه برای آن از شما هزینه دریافت کند. شرکت سپاهان دانه پارسیان مسئولیت هیچ یک از این هزینه‌ها را بر عهده نمی‌گیرد.

پیوندها

برای راحتی شما، ممکن است سایت دارای پیوندهایی به سایت‌های دیگر روی اینترنت باشد که در مالکیت اشخاص ثالث بوده و توسط آنها منتشر و نگهداری می‌شوند. سایت‌های پیوند شده تحت کنترل ما نمی‌باشند، از این رو شرکت سپاهان دانه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای چنین سایت هایی نمی‌پذیرد. هدف از پیوندها ایجاد یا تشکیل وابستگی قانونی بین شرکت سپاهان دانه پارسیان و اشخاص ثالث، ایجاد تعهد یا مسئولیت برای شرکت سپاهان دانه پارسیان در مورد محتوا، پیشنهادات، معرفی‌ها، محصولات یا خدمات اشخاص ثالث، یا هر گونه تأیید، ضمانت یا گارانتی محصولات و خدمات ایشان یا کارکرد یا کیفیت آنها نیست.

شما تصدیق می‌کنید که مسئول پیروی از شرایط و مقررات چنین سایت‌های پیوند شده هستید.