درخشش شرکت سپاهان دانه پارسیان در سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به عنوان بزرگترین رویداد کارآفرینی کشور روزهای 7 و 8 اردیبهشت‌ با حضور فن آفرینان، سرمایه گذاران و مسئولان ملی و استانی در اصفهان برگزار شد. این جشنواره به عنوان بزرگترین رویداد کارآفرینی کشور با هدف ترویج و توسعه فن آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه های مختلف فن آفرینی ، هرساله برگزار می گردد.

در این جشنواره شرکت سپاهان دانه پارسیان برای اختراع و تولید انواع “پیش مخلوط کنسانتره دامی” بعنوان برگزیده بخش فن آفرینان شرکت های رشد یافته انتخاب گردید. پیش مخلوط های کنسانتره دامی با سنجه های مختلف (از 2/5 تا 60 درصد) و با قابلیت افزایش کیفی و کنترل خوراک کامل دام بعنوان یک دسته محصول جدید در صنعت تغذیه دام پایه گذار تحولی عظیم در واحدهای دامپروری می باشد که با افزایش کیفیت و میزان تولید شیر، بهبود متابولیسم انرژی و بهبود عملکرد تولید مثل نقش مهمی در افزایش بهره وری و اقتصادی شدن تولید در واحدهای دامپروری ایفا می نماید.
سپاهان دانه به مدیریت دکتر حمیدرضا قلمکاری با نوآوری در تولید انواع کنسانتره، مکمل و خوراک دام و طیور براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا جهت دستیابی به بالاترین راندمان‌های تولید در صنعت دامپروری کشور همواره پیشتاز بوده است و همچنان پر افتخار و پیشرو در مسير رشد، توسعه و سازندگي كشورمان گام برمیدارد.گذشته از این دکتر حمیدرضا قلمکاری مخترع و مدیرعامل شرکت سپاهان دانه پارسیان بارها به عنوان چهره ی منتخب کار آفرینی و چهره ی منتخب صنعت در جشنواره های مختلف معرفی شده است که همین موضوع نشان می دهد چگونه تلفیق صنعت و دانش می تواند مسیر کسب موفقیت را هموار کند.

اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.