سپاهان دانه؛ حامی برگزیده صنعتی و اقتصادی ‌در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

در سومین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی از دکتر حمیدرضا قلمکاری، مدیرعامل گروه بین‌المللی سپاهان‌دانه به عنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور، تجلیل بعمل آمد و گروه سپاهان دانه به عنوان حامی برگزیده صنعتی و اقتصادی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی گروه بین‌المللی سپاهان دانه؛ در این آیین که در سالن دیپلماتیک تالار آبگینه وزارت امور خارجه برگزار گردید، از تلاش‌های ارزنده و نقش مؤثر دکتر قلمکاری در حوزه مسئولیت اجتماعی با رویکرد تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با اهداء تندیس تقدیر شد.
از جمله شاخص‌هایی که توسط دبیرخانه و هیأت داوران این رویداد مورد بررسی قرار گرفته است، می‌توان به میزان کارآفرینی شرکت‌ها، حضور داوطلبانه بنگاه‌های صنعتی در امور خیر، حمایت مادی و معنوی از تشکل‌های مردم نهاد، گستره ارایه خدمات رفاهی و بهداشتی به پرسنل شرکت‌ها، اقدامات حفاظتی تولیدکنندگان از محیط زیست و… اشاره کرد.

گفتنی است؛ در این اجلاس که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر صمت و مشاور امور زنان ریاست جمهوری برگزار شد، از کتیبه اختصاصی نام و نشان حامیان صنعت و اقتصاد کشور در حوزه مسئولیت اجتماعی نیز رونمایی شد که برند گروه بین‌المللی سپاهان‌دانه در میان حامیان برگزیده سومین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی ثبت شده است.

اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.