به مناسبت روز تکریم خیرین؛ تقدیر خیریه حانا از خانواده بزرگ سپاهان دانه

همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و روز تکریم خیرین، خیریه حمایت از بیماران آسیب نخاعی استان اصفهان از تلاش های خداپسندانه و اقدامات خیرخواهانه گروه بین‌المللی سپاهان دانه قدردانی کرد.
به گزارش واحد روابط عمومی گروه بین‌المللی سپاهان‌دانه، خیریه حمایت از بیماران آسیب نخاعی استان اصفهان (حانا)، با اهداء لوح سپاس از همراهی و همدلی و حمایت‌های مادی و معنوی خانواده بزرگ سپاهان‌دانه از این خیریه؛ طی پیامی محبت‌آمیز از مدیر عامل این گروه، جناب آقای دکتر قلمکاری تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است؛ سپاهان دانه از جمله حامیان اصلی خیریه حانا شناخته می‌شود.
در سیاست‌های کَلان سپاهان دانه؛ بر انجام امور خیر و خداپسندانه در قالب نقشه راه مسئولیت‌های اجتماعی این گروه بین‌المللی تأکید شده است. گام برداشتن در مسیر توانمند‌سازی و ارتقاء سازمان‌های مردم نهاد، از افتخارات و ارزش‌های والای مورد توجه گروه بین‌المللی سپاهان دانه می‌باشد.
نقشه راه سپاهان‌دانه در حوزه مسئولیت اجتماعی بر محوریت محصولات و خدمات، عملیات، مواد اولیه و ارتباطات با موضوعاتی چون حفاظت و توسعه محیط زیست، بهره‌وری خوراک دام و طیور، اهمیت پرورش دام و طیور جوان، بهبود محیط کار، مشارکت‌های اجتماعی و… تهیه شده است.

اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.