رعایت استاندارد و تولید با کیفیت؛ تعهد حرفه ای سپاهان دانه به مشتریان است

مهندس محمود فرمانی، مدیر کل استاندارد استان اصفهان و هیأت همراه از مجتمع تولیدی گروه بین المللی سپاهان دانه بازدید کردند.

در این بازدید مدیرکل استاندارد استان اصفهان از خطوط تولید و مجموعه آزمایشگاه های گروه بین المللی سپاهان دانه بازدید کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی و برند گروه بین المللی سپاهان دانه؛ مهندس فرمانی، ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از فعالیت آزمایشگاه ها، واحد کنترل کیفی و سایر عوامل تولید و پشتیبانی گروه بین المللی سپاهان دانه، دستاوردهای این گروه در حوزه استانداردسازی و توجه به کیفیت در تولید انواع خوراک دام و طیور را قابل ستایش و تقدیر دانست.

قائم مقام گروه بین المللی سپاهان دانه نیز در نشست مشترک با مدیرکل استاندارد استان اصفهان تصریح کرد: موضوع رعایت استاندارد و تولید محصولات با کیفیت، تعهد حرفه ای سپاهان دانه به مشتریان است؛ چراکه معتقدیم افزایش بهره وری در صنعت پرورش دام و طیور و نیز سلامت مردم که از انواع فرآورده های این صنعت استفاده می کنند، در بالاترین درجه اهمیت قرار دارد.

گفتنی است؛ در فرآیند تولیدات گروه بین المللی سپاهان دانه، مدیریت کیفیت جامع (TQM) در حال اجراست و این گروه، تاکنون چندین مرتبه به عنوان “واحد نمونه صنعتی و استاندارد” معرفی شده است.

کسب گواهينامه استاندارد ملي ايران جهت توليد انواع كنسانتره خوراك طيور براي اولين بار در کشور و اخذ گواهینامه های استاندارد ملی برای تولید انواع کنسانتره، مکمل و مواد معدنی دام و طیور، از دستاوردهای گروه بین‌المللی سپاهان دانه در این زمینه به شمار می‌آید.

Standard General Director Visit To Sepahandaneh Factory (1)
Standard General Director Visit To Sepahandaneh Factory (2)
Standard General Director Visit To Sepahandaneh Factory (3)
اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.