انتخاب غرفه گروه بین المللی سپاهان دانه در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران به عنوان غرفه برتر

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته تهران با حضور 489 شرکت از مطرح‌ترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی از کشورهای صاحب ‌نام، در تاریخ 13 لغایت 16 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

در این نمایشگاه 123 شرکت خارجی از 14 کشور جهان شامل ترکیه، انگلستان، اتریش، چین، اسپانیا، بلژیک، تایلند، ایتالیا، دانمارک، آلمان، برزیل، رومانی، آرژانتین، سوئد و 366 شرکت داخلی شرکت داشتند. نمایشگاه دام، طیور و فرآورده های لبنی تهران (IRAN PLEX) به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای تجاری در سطح منطقه محسوب می شود که با فراهم آوردن حضور همزمان فعالان، کارشناسان، پژوهشگران، وارد کنندگان و تولید کنندگان این صنعت و سیاست گذاران این حوزه، فرصتی کم نظیر را جهت تعامل با فعالان این صنعت و تبادل نظرات، دانش و تجربیات و معرفی قابلیت ها و دستاوردها را موجب گردید.

گروه بین المللی سپاهان دانه با حضور پر رنگ خود میزبان بسیاری از فعالان عرصه های مختلف این صنعت بود و ضمن ملاقات با پرورش دهندگان مزارع دام و طیور، مشتریان، متخصصین و دیگر فعالان این حوزه، به معرفی محصولات و خدمات و تبیین دستاوردهای خود پرداخت. در این راستا به لطف وجود همکاران متخصص و حضور پر رنگ بازدیدکنندگان، غرفه گروه بین المللی سپاهان دانه به عنوان غرفه برتر معرفی شده و شرکت سپاهان دانه مورد تجلیل قرار گرفت. گروه بین المللی سپاهان دانه به پاس حضور گرم و همراهی مشتریان، متخصصین، مسئولین و فعالان این صنعت در غرفه سپاهان دانه کمال تشکر و سپاس را دارد. امید است با پشتوانه همراهان همیشگی و مشتریان خود بتواند همچنان در جهت خدمت روز افزون به فعالان این صنعت گام بردارد.

اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.