اطلاعیه گروه بین المللی سپاهان دانه

گـروه بین المللی سپاهان دانه، نیروهـای انسانـی خود را همـواره از مهمتـرین سرمایه های این گروه دانسته و هیشه بر این باور و اعتقاد بوده است که باید به وظائف قانونی و اجتماعی خود در قبال این سرمایه های انسانی بپردازد.

در این ایام نیز که با شیوع گسترده ویروس کرونا در سطح کشور مواجه شده ایم، پرداختن به مساله بهداشت و سلامت نیروهای انسانی گروه در اولویت برنامه ها قرار گرفته و در همان روزهای آغازین شیوع بیماری در کشور و پیش تر از آنکه بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی شروع به اقدامات پیشگیرانه نمایند، این اقدامات در تمامـی بخش ها و دپارتمـان های گروه بین المللی سپاهان دانه با سرعت و دقت لازم صورت پذیرفت.
اما از آنجایی که متاسفانه این بیماری شیوع گسترده تری داشته و هرگونه کوتاهی در حفظ بهداشت و رعایت نکات بهداشتی در محیط کاری، ممکن است برای نیروی های انسانی مشکل آفرین باشد، لذا مدیریت محترم گروه بین المللی سپاهان دانه تصمیم برآن گرفته اند تا برای مدتی کوتاه تمامی فعالیت ها در کلیه دپارتمان های گروه متوقف گردد. انشاالله با گذر از این ایام، فعالیت ها مجدد آغاز و خدمت رسانی به پرورش دهندگان و مشتریان عزیز صورت می پذیرد.

بدین منظور به اطلاع می رساند:
– تمامی دپارتمان های گروه بین المللی سپاهان دانه از تاریخ 17/12/98 تعطیل می باشند؛
– پاسخگویی به پرورش دهندگان عزیز، توسط کارشناسان متخصص دپارتمان خدمات پس از فروش سپاهان دانه ، به صورت دورکاری و از طریق تلفن همراه، همچنان ادامه دارد؛
– پرورش دهندگان عزیز می توانند در این مدت ، از طریق تماس با شماره تلفن همراه کارشناسان خدمات پس از فروش سپاهان دانه ، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند؛
– از سرگیری مجدد فعالیت ها طبق روال قبل، متعاقبا از طریق رسانه های گروه بین المللی سپاهان دانه اطلاع رسانی می گردد.

اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.