به همت گروه بین‌المللی سپاهان‌دانه و در راستای مسئولیت‌های حرفه‌ای انجام شد:

اصلاح استاندارد ملی ایران در زمینه اندازه‌گیری چربی خوراک دام، طیور و آبزیان

اصلاح استاندارد خوراک دام و طیور

در راستای مسئولیت‌های حرفه‌ای و استراتژی گروه بین‌المللی سپاهان‌دانه که بر تولید استاندارد و با کیفیت انواع خوراک دام و طیور استوار است، و به واسطه مجموعه تحقیقات کاربردی و پژوهش‌های علمی انجام شده در آزمایشگاه این گروه بین‌المللی؛ استاندارد ملی ایران در زمینه اندازه‌گیری چربی خوراک دام، طیور و آبزیان اصلاح شد.

در کمیسیون فنی تدوین و اصلاح این استاندارد که با دبیری و همچنین عضویت 3 نفر از کارشناسان آزمایشگاه تخصصی گروه بین المللی سپاهان دانه تشکیل شد، استاندارد شماره 10700 که از آن به عنوان استاندارد ملی کشور در زمینه خوراک دام و طیور یاد می‌شود؛ اصلاح و به آزمایشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و کارخانجات مربوطه ابلاغ گردید.

گروه بین‌المللی سپاهان‌دانه که در تولید انواع خوراک دام و طیور پیشتاز است، در عرصه دانش نیز پیشرو بوده و محصولات آن، پرچمدار کیفیت در این حوزه به شمار می آید.

به گزارش واحد روابط عمومی و برند گروه بین المللی سپاهان دانه، رعایت استاندارد که از تعهدات استراتژیک این گروه بین المللی به اقشار مختلف جامعه محسوب می شود، در نشان های متعدد و پیاپی ملی و بین المللی سپاهان دانه و میزان استقبال مشتریان از محصولات آن، هویدا بوده و از جمله نقاط قوت و بارز این خانواده بزرگ صنعتی محسوب می شود.

گفتنی است؛ آزمایشگاه های تخصصی پژوهشی گروه بین المللی سپاهان دانه از زیر ساخت های منحصر به فرد و کارآمد این گروه است. مجموعه آزمایشگاه فوق، دارای گواهینامه استاندارد ISO 17025 از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران است و عضو آزمایشگاه های آکرودیته نیز می باشد.

اصلاح استاندارد ملی ایران در زمینه اندازه گیری چربی خوراک دام، طیور و آبزیان؛ اقدامی ارزنده در راستای تبدیل یافته‌های علمی‌ به معیارهای استاندارد و تدوین استانداردهای پژوهش محور می باشد.

 

اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – سپاهان دانه پارسیان

  • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

  • سامانه ندای مشاور : 35080-031

  • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  سپاهان دانه پارسیان می باشد.