دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان اصفهان

این جشنواره در روز 29 آبان ماه با حضور مقامات و مسئولان استانی، ملی و کارآفرینان استان اصفهان در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد که در این جشنواره، هفت نفر به عنوان کارآفرینان برتر استان در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی، انتخاب شدند.
مدیرعامل شرکت سپاهان دانه پارسیان، در این جشنواره به عنوان کارآفرین برتر کشوری در بخش کشاورزی استان اصفهان انتخاب گردید.

ادامه مطلب

شرکت سپاهان دانه پارسیان منتخب یکصد برند برتر در سال 97

Elected top 100 Units

کنگره تجلیل از یکصد برند برتر دارای نشان استاندارد ملی، در 6 تیرماه 97 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما و با حضور مسئولین کشوری، فعالان اقتصادی، صاحبان برند و اصحاب رسانه برگزار گردید.

ادامه مطلب

دریافت گواهینامه توانمندی فناورانه توسط شرکت سپاهان دانه

Technology capability certificate

شرکت سپاهان دانه پارسیان از طرف سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در زمینه "تولید مجموعه کنسانتره های دام و طیور"، شرکتی فناور تشخیص داده شد و موفق به کسب گواهینامه توانمندی فناورانه از این سازمان گردید. 

ادامه مطلب

دریافت گواهینامه ثبت اختراع پیش مخلوط اکونومی کنسانتره دامی تا سنجه 65 درصد

Invention of premixed economism of animal concentrates

شرکت سپاهان دانه که قبلاً با اختراع پیش مخلوط های کنسانتره دامی با سنجه های مختلف به عنوان یک دسته محصول جدید در صنعت تغذیه دام پایه گذار تحولی عظیم در واحد های دامپروری محسوب می شد، در جدید ترین دستاورد خود موفق به اختراع پیش مخلوط اکونومی کنسانتره دامی تا سنجه 65 درصد گردید.

ادامه مطلب