تقدیر از مقاله تیم تحقیق و توسعه سپاهان دانه در همایش "نقش مواد معدنی و ویتامین‌ها در تغذیه و سلامت انسان، دام، طیور و آبزیان"

Appreciation of the research and development team's article

مقاله تیم تحقیق و توسعه سپاهان دانه پارسیان با عنوان "نقش کیلات‌های عناصر معدنی کم‌مصرف در تغذیه و سلامت طیور" در اولین همایش ملی" نقش مواد معدنی و ویتامین‌ها در تغذیه و سلامت انسان، دام، طیور و آبزیان" پذیرفته و در ردیف برترین مقالات مورد تقدیر واقع شد. برای تیم تحقیق و توسعه و کلیه پرسنل گروه بین‌المللی سپاهان دانه، موفقیت و توفیقات علمی روز افزون آرزو می‌کنیم.

ادامه مطلب

اخذ گواهی نامه تحقیق و توسعه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان

Obtaining a certificate of research and development

شرکت سپاهان دانه پارسیان با طی کردن مراحل اخذ گواهی تحقیق و توسعه مطابق استانداردهای سازمان صنعت و معدن ، موفق به اخذ این گواهی شد.این گواهی نامه تأییدی بر توانمندی ها و شایستگی های سپاهان دانه از نظر تشکیلات سازمانی، امکانات آزمایشگاهی ، تجهیزات تخصصی و نیروی انسانی متخصص است.

ادامه مطلب

افتخار دریافت لوح و تندیس واحد سرآمد صنایع مکمل و خوراک دام و طیور- مهر 94

Leading the complementary animal feed industry

همزمان با روز جهانی غذا (16 اکتبر)، همایش گرامیداشت این روز به همت سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، نمایندگی سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (FAO) در ایران و وزارت جهاد کشاورزی و در محل سالن همایشهای بین المللی تهران، مورخ شنبه 25/7/94 برگزار گردید. در این مراسم سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، عباس رجائی رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، سیدحسین هاشمی استاندار تهران، سیدمحمدرضا مرتضوی رئیس هیئت‌مدیره کانون انجمن‌های صنایع غذایی و محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهوری حضور و سخنرانی داشتند.

ادامه مطلب

حضور سپاهان دانه در چهاردهمین نمایشگاه دام و طیور- تهران 94

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و فرآورده های لبنی و صنایع وابسته از تاریخ 94/08/08 لغایت 94/08/11  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

با وجود اینکه این نمایشگاه در یک هوای پائیزی برگزار شد، اما همانند گذشته حضور گرم و پرشور بازدیدکنندگان و میهمانان، گرمابخش فضای غرفه سپاهان دانه گردید. غرفه گروه بین‌المللی سپاهان دانه پارسیان روزانه پذیرای جمع کثیری از همکاران ، فعالین و میهمانان داخلی و خارجی این صنعت بود و به معرفی محصولات، دستاوردها و تکنولوژی های جدید در این صنعت پرداختند.

ادامه مطلب

حضور سپاهان دانه پارسیان در نمایشگاه دام و طیور همدان- مرداد ۹۴

Present at hamedan livestock and poultry exhibition

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و صنعت دام و طیور از ۲۵ تا ۲۸ مردادماه ۹۴ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان همدان برگزار شد. بیش از ۱۰۰ غرفه از فعالان داخلی و خارجی در حوزه کشاورزی و صنعت مرغداری، دامپروری و شیلات در این نمایشگاه به عرضه محصولات خود به بازدیدکنندگان پرداختند. نمایندگانی از کشورهای آمریکا، بلژیک، آلمان، ترکیه، چین و کره جنوبی در این دوره از نمایشگاه به ارائه و معرفی محصولات خود پرداختند.

در این نمایشگاه، گروه سپاهان دانه پارسیان همچون گذشته پذیرای جمع کثیری از مشتریان و فعالان این صنعت بود و به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخت.

ادامه مطلب