دریافت یادمان تقدیر از چهره های فرهیخته و کارآفرین – شهریور ۹۳

Criticism of the entrepreneur

در همایشی که در شهریور ماه سال جاری برگزار شد، از چهره های فرهیخته و کارآفرین تقدیر شد. یادمان های تقدیر این همایش (یادمان تقدیر از چهرهای فرهیخته و کارآفرین، چهره های تقدیر از چهره های فرهیخته کشاورزی) به جناب آقای دکتر حمیدرضا قلمکاری – مدیریت شرکت سپاهان دانه پارسیان – داده شد.

ادامه مطلب

حضور سپاهان دانه در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و شیلات مشهد – مرداد ۹۳

Mashhad international exhibition

دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و شیلات در تاریخ ۱۴ الی ۱۷ مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار گردید. شرکت سپاهان دانه پارسیان همچون ادوار گذشته حضوری پررنگ را در این نمایشگاه تجربه کرد و روزانه پاسخگوی جمع کثیری از میهمانان و همکاران گرامی بود.

ادامه مطلب

حضور سپاهان دانه در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور، آبزیان تبریز – خرداد ۹۳

Attend International Exhibition of Tabriz

نمایشگاه دام و طیور تبریز یکی از معتبرترین نمایشگاه های تخصصی در صنعت کشاورزی و دامپروری ایران می باشد که  در تاریخ ۲۹ خرداد  آغاز و در تاریخ اول تیرماه ۱۳۹۳  خاتمه یافت. همانند ادوار گذشته شرکت سپاهان دانه پارسیان جهت تعامل بیشتر با دامداران و مرغداران و نمایندگان گرامی در این نمایشگاه حضور بهم رسانید.

ادامه مطلب

دریافت تندیس همایش یکصد برند برتر ایران – شهریور ۹۳

Statue of one hundred Iranian top brands

اجلاس سراسری یکصد برند برتر ایرانی با موضوع برند ایرانی افتخار جهانی، در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و با همکاری و حمایت کنفدراسیون برندینگ؛ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
این اجلاس در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۳ با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران منتخب بخش های دولتی و خصوصی سراسر کشور در حوزه صنعت و تجارت، مسئولیت کشوری و مدیران ارشد و میانی وزارتخانه ها،نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون صنعت و حمایت از تولید کننده ، موسسات مالی، بیمه ها و همچنین خبرنگاران و اصحاب رسانه ملی آغاز به کار کرد.
تندیس این همایش به جناب آقای دکتر حمیدرضا قلمکاری -مدیریت عامل شرکت سپاهان دانه پارسیان- تعلق گرفت.

ادامه مطلب

اخذ تندیس بهترین مدیرعامل جوان از ششمین جشنواره تولید کنندگان جوان اصفهان – تیر ۹۳

Statue of best young managing director

برای ششمین سال پیاپی خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان استان اصفهان به مناسبت روز صنعت و معدن جشنواره هر ساله خود را در هتل عباسی و با حضور مرتضی بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری، علی صدری رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران، رسول یاحی معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان، وحید فولادگر رئیس کمیسیون تولید ملی و اصل ۴۴ مجلس شورای اسلامی، سید احمدعلی عاملی و حسین کامران اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و حامد پاک طینت رئیس خانه صنعت معدن و تجارت جوانان استان اصفهان برگزار گردید.

در این همایش تندیس بهترین مدیرعامل جوان شرکت های متوسط سال ۹۳ به جناب دکتر حمیدرضا قلمکاری اهدا گردید.

ادامه مطلب

اخذ تندیس چهارمین کنگره پیشتازان کیفیت و کارآفرینی

Statue of the leading quality congress

چهارمین کنگره سراسری پیشتازان کیفیت و کار آفرینی در عرصه تولید و صنعت با موضوع “کیفیت رمز ما ندگاری و بقاء”درسال ” اقتصاد در فرهنگ و مدیریت جهادی ” در بعد از ظهر روز یکشنبه ۱۱/۰۳/۹۳ ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۱:۳۰ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ( سالن خواجه نصیر ) با حضور جمعی از مدیران منتخب بخش های دولتی و خصوصی سراسر کشور در حوزه صنعت و تجارت‌، مسئولین کشوری و مدیران ارشد و میانی وزارتخانه ها ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون صنعت و حمایت از تولید کننده، هلدینگ ها ، موسسات مالی ، بیمه ها ، خبرنگاران رادیو اقتصاد ، و خبرنگاران شبکه های سراسری برگزار گردید.

تندیس این همایش به آقای دکتر حمیدرضا قلمکاری به عنوان مدیریت عامل شرکت سپاهان دانه پارسیان اهدا گردید.

ادامه مطلب
  • 1
  • 2