حضور سپاهان دانه در نمایشگاه کسب و کار دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان

گروه بین المللی سپاهان دانه همواره وجود سرمایه های انسانی را شاه کلید توسعه خود می داند و برای نیروی انسانی جایگاه بسیار والایی قائل است. با وجود اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه، این گروه در تلاش است بیش از پیش با برقراری ارتباط با دانشگاه ها ضمن اشتغالزایی برای جوانان مستعد، از پتانسیل های دانشگاه نیز بهره برده و در جهت بهبود حوزه کسب و کار گام بردارد. به همین دلیل گروه بین المللی سپاهان دانه مفتخر است که ضمن حضور در نمایشگاه کسب و کار که از تاریخ 16/09/98 تا 19/09/98 در دانشگاه آزاد واحد خوراسگان برگزار گردید به تعامل با جامعه دانشگاهیان پرداخته است. به امید اینکه با شایسته سالاری در جذب منابع انسانی در جهت توسعه سازمان و کشور خویش گام برداریم.

ادامه مطلب

دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان اصفهان

این جشنواره در روز 29 آبان ماه با حضور مقامات و مسئولان استانی، ملی و کارآفرینان استان اصفهان در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد که در این جشنواره، هفت نفر به عنوان کارآفرینان برتر استان در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی، انتخاب شدند.
مدیرعامل شرکت سپاهان دانه پارسیان، در این جشنواره به عنوان کارآفرین برتر کشوری در بخش کشاورزی استان اصفهان انتخاب گردید.

ادامه مطلب

طرح ویژه همبستگی

گروه بین المللی سپاهان دانه، در راستای مسئولیت اجتماعی خود و به منظور حمایت از پرورش دهندگان عزیز، ضمن اعلام عدم شرکت در نمایشگاه تهران 98، هزینه های آن را به تخفیف طرح ویژه همبستگی اختصاص داده است.

ادامه مطلب

دریافت گواهینامه ثبت اختراع پیش مخلوط اکونومی کنسانتره دامی تا سنجه 65 درصد

Invention of premixed economism of animal concentrates

شرکت سپاهان دانه که قبلاً با اختراع پیش مخلوط های کنسانتره دامی با سنجه های مختلف به عنوان یک دسته محصول جدید در صنعت تغذیه دام پایه گذار تحولی عظیم در واحد های دامپروری محسوب می شد، در جدید ترین دستاورد خود موفق به اختراع پیش مخلوط اکونومی کنسانتره دامی تا سنجه 65 درصد گردید.

ادامه مطلب

سایر اخبار...